Vi s-a intamplat vreodata sa aveti nevoie la toaleta, dar sa aveti atata de mult de lucru incat sa tot amanati asta pana nu mai puteti?
Des fac asta.
Sunt sincer ?
Gata, ma duc, ca e frig aici?
Vi s-a intamplat vreodata sa aveti nevoie la toaleta, dar sa aveti atata de mult de lucru incat sa tot amanati asta pana nu mai puteti?
Des fac asta.
Sunt sincer ?
Gata, ma duc, ca e frig aici?
Lasă un răspuns