Numai bine ca a venit inca o ninsoare, ne amintim de ce platim impozitele luna viitoare :) unul din beneficii e si dezapezirea. Dar na, a nins odata sezonul acesta, nu mai putem avea pretentii la dezapezit si imprastiat material antiderapant.

[instagram url=https://www.instagram.com/p/BsLtKpGCbZI/]

Filtru folosit: Normal

Vezi pe Instagram ⇒

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

To respond on your own website, enter the URL of your response which should contain a link to this post's permalink URL. Your response will then appear (possibly after moderation) on this page. Want to update or remove your response? Update or delete your post and re-enter your post's URL again. (Find out more about Webmentions.)