La inceputul lumii octombrie am fost impreuna cu Cata la o iesire cu familiile tinere din Sega. Am vrut sa testez iMovie pe Mac si am facut video-ul de mai jos.
https://www.youtube.com/watch?v=m6hODL8fBl0
La inceputul lumii octombrie am fost impreuna cu Cata la o iesire cu familiile tinere din Sega. Am vrut sa testez iMovie pe Mac si am facut video-ul de mai jos.
https://www.youtube.com/watch?v=m6hODL8fBl0
Lasă un răspuns