Odata cu sosirea noului laptop mi-am pus Photoshop si mi-am dat seama ca eu nu am un PSD de la logo. M-am pus sa il refac si putin e schimbat.
Asa era:
Asa e de acuma:
Odata cu sosirea noului laptop mi-am pus Photoshop si mi-am dat seama ca eu nu am un PSD de la logo. M-am pus sa il refac si putin e schimbat.
Asa era:
Asa e de acuma:
Lasă un răspuns