Arhiva

Iosua says:

Salutare, bine ati venit pe blogul lui Tata! Sa stiti ca aici nu o sa gasiti desene, v-am avertizat!

Iosua Pacurar

2012 . 02 . 22 1329940142

De azi am trecut la o tema si mai simpla ca inainte, pentru simplul fapt pentru ca tot ce conteaza aici este textul, nu altceva. Cand voi avea timp voi mai scrie pe aici, fie de pe comp fie de pe Blackberry.

Tema este pe formatul TUMBLOG, functie ce exista in WordPress.

2012 . 02 . 12 1329043756

Odata cu sosirea noului laptop mi-am pus Photoshop si mi-am dat seama ca eu nu am un PSD de la logo. M-am pus sa il refac si putin e schimbat.

Asa era:

Asa e de acuma: