Vine primavara, acum 2-3 zile prin Arad am mai avut o ninsoare si parea ca se amana primavara, dar uite ca avem zile cu soare si destul de caldut deja afara.

Drept urmare, am redus cu 1 grad temperatura pe termostat. Economie, daca tot a inceput Hidroelectrica sa trimita facturi. Am primit prima factura de cand sunt la ei, din Iulie 2022.

Vedem cand vine bebe daca e ok temperatura asta pentru el, vreo 21-22 ziua.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

To respond on your own website, enter the URL of your response which should contain a link to this post's permalink URL. Your response will then appear (possibly after moderation) on this page. Want to update or remove your response? Update or delete your post and re-enter your post's URL again. (Find out more about Webmentions.)